REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 marca 2023, 16:59 komentarzy 3

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

AKTUALIZACJA: Iławska policja informuje o szczęśliwym finale poszukiwań zaginionego mieszkańca gminy Susz w wieku 21 lat.

Mężczyzna ten odnalazł się cały i zdrowy.

- Ustalone zostało jego aktualne miejsce przebywania - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

21-latek zaginął 17 marca. Tego dnia w godzinach porannych kontaktował się z bliskimi za pośrednictwem aplikacji Messenger, po czym kontakt się urwał.


Komunikat o zaginięciu 21-latka publikowaliśmy na portalu www.infoilawa.pl dzisiaj. W zaledwie kilka godzin udostępniło go niemal 300 osób. Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w poszukiwania zaginionego, w imieniu policji i bliskich - dziękujemy!


Red. kontakt@infoilawa.pl.

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Link 3 ponad rok temuocena: 50% 

  Kiedyś od rodzica dostało się lanie i nie było na myśli żeby uciec z domu lub mieć żal do rodzica, dziś zwrócisz uwagę czy tak ma robić czy też inaczej i już dziecka w domu nie ma skutki uboczne bezstresowego wychowania.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jacek 2 ponad rok temuocena: 36% 

  Gratuluje posiadania większej ilości lat niż IQ...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ale afera 1 ponad rok temuocena: 29% 

  Lanie dla 21- letniej dzieciny? Pewnie gdzieś trzeźwiał u kumpla i zrobiono raban.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5325 sekundy