REKLAMAKurza góra
REKLAMAin meble

(Fot. OSP Susz.)

85-letni mężczyzna, który ucierpiał w wypadku drogowym pod Suszem, 63-latek, który kierował nietrzeźwy, a do tego bez uprawnień i 21-latka, złapana na jeździe autem pomimo aktywnego sądowego zakazu - iławscy policjanci podsumowali najważniejsze drogowe interwencje minionego weekendu.

Do pierwszej niebezpiecznie wyglądającej sytuacji doszło w sobotę (18 marca) w Bronowie (gmina Susz). Okazało się, że 85-latek kierujący daewoo nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Natomiast w niedzielę (19 marca) w Lubawie policjanci zatrzymali kierującego oplem. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę, sprawdzili go w policyjnych systemach oraz skontrolowali stan trzeźwości. Okazało się, że 63-latek kierował samochodem, mając prawie promil alkoholu w organizmie. Jak ustalili funkcjonariusze, to nie było jego jedyne przewinienie. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, gdyż zostały mu one zabrane dwa tygodnie wcześniej.

Tymczasem w Iławie funkcjonariusze zatrzymali kierującą audi, która zapomniała włączyć obowiązkowe światła mijania. Funkcjonariusze również w tym przypadku wylegitymowali kobietę, sprawdzili ją w policyjnych systemach oraz skontrolowali stan trzeźwości. Okazało się, że 21-latka ma już aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, a samochód nie posiada aktualnych badań technicznych.  

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

Zdarzenie drogowe w gminie Susz. Ucierpiał 85-letni mężczyzna.
Fot. OSP w Suszu.

REKLAMAskup złomu

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.5624 sekundy