REKLAMAPracownia
REKLAMAPatrz

(Fot. OSP Susz.)

Mieszkaniec gminy Susz w wieku zaledwie 21 lat poniósł śmierć na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło w piątkowe popołudnie pod Suszem. Teraz szczegóły tej tragedii są wyjaśniane pod nadzorem prokuratury.

Tragedia w gminie Susz. W wypadku drogowym zginął 21-letni mężczyzna.

Ilość zdjęć 4

Ratownicy, którzy około godziny 17:30 w piątek, 24 marca dotarli na miejsce wypadku w Bronowie, na trasie między Suszem a Prabutami, zastali tam straszny widok.

- Kierowca był zakleszczony, bez funkcji życiowych - wynika z relacji strażaków ochotników z Susza. - Zespół ratownictwa medycznego odstąpił od czynności ratowniczych. Ciało wydobyto z rozbitego pojazdu za pomocą sprzętu hydraulicznego - dodają druhowie z suskiej jednostki.

Później, do godzin wieczornych, strażacy oświetlali miejsce wypadku na prośbę policji, podczas gdy pod nadzorem prokuratora śledczy gromadzili materiał do dalszego postępowania.

Wstępne wnioski już przedstawiła Komenda Powiatowa Policji w Iławie.

- Kierujący pojazdem marki Audi 21-letni mieszkaniec powiatu iławskiego nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń - podała st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowa jednostki. - Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności na miejscu tego tragicznego zdarzenia, aby ustalić jego dokładne okoliczności.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, młody mężczyzna, który zginął w tym wypadku, mieszkaniec gminy Susz, w ubiegłym tygodniu był poszukiwany jako osoba zaginiona. 21-latek zaginął dokładnie 17 marca; miejsce jego przebywania zostało ustalone kolejnego dnia.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna w Suszu.
Wideo: dzierzgon-twojemiasto.pl.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.5998 sekundy