REKLAMAYasumi
REKLAMAin meble
Na zdjęciu zwycięska drużyna.

Na zdjęciu zwycięska drużyna.

25 kwietnia 2023r. na stadionie miejskim w Iławie odbył się finał Mistrzostw Województwa w Piłkę Nożną Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych. 

Organizatorem i gospodarzem zawodów był Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie przy wsparciu Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły, które wcześniej przeszły poszczególne etapy eliminacji (powiat, rejon i region). 

Reprezentantki "Budowlanki" w meczu otwarcia wygrały 2:1 z LO w Ostródzie, a następnie ograły 6:1 ZS Szczytno. W ostatnim meczu pomiędzy ZS Szczytno a LO Ostróda padł remis 1:1. 

Klasyfikacja końcowa:

  • 1. ZS im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie, 6 pkt.
  • 2. LO nr 1 im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie, 1 pkt.
  • 3. ZS nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie, 1 pkt. 

f

Drużyna "Budowlanki" wystąpiła w składzie: Wiktoria Bagan, Dorota Zabłotna, Patrycja Sobczyńska, Amelia Kołcz, Wanessa Nowakowska, Natalia Piotrowicz, Magdalena Klimecka, Sandra Śmiechowska. Opiekun - Mirosław Szczypski.

Nie jest to jedyny w ostatnim czasie sukces drużyny, która wygrała także rozegrany w piątek, 14 kwietnia turniej w Białej Piskiej.

REKLAMAskup złomu

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4587 sekundy