REKLAMAmodera2
REKLAMAKisielice1
Będzie moc atrakcji! Na wydarzenie z okazji 1. rocznicy działalności klubu Imperial Fitness w Iławie zapraszają właściciele Patryk Dągowski i Adam Nelkowski.

Będzie moc atrakcji! Na wydarzenie z okazji 1. rocznicy działalności klubu Imperial Fitness w Iławie zapraszają właściciele Patryk Dągowski i Adam Nelkowski. (Fot. materiały Imperial Fitness.)

Siłownia Imperial Fitness w Iławie wraz z partnerem, firmą Boxy szczęścia - catering dietetyczny, organizują w sobotę, 16 września pierwszą rocznicę powstania największego i najlepiej wyposażonego fitness klubu w regionie.

Będzie to święto i nie lada gratka dla fanów zdrowego trybu życia i sportów sylwetkowych! Zapraszamy: Imperial Fitness, Iława, Aleja Jana Pawła II 1E.

  • Oprócz dnia otwartego siłowni, konkursów z nagrodami i atrakcyjnej promocji na karnety będzie można skosztować zimnych i ciepłych przekąsek przygotowanych przez Boxy Szczęścia. 
  • O suplementację zadba Galeria Suple, która przygotuje dla Was pyszne, proteinowe napoje.
  • Odbędzie się też minimaraton fitness, nie zabraknie gości specjalnych i utytułowanych kulturystów! Swoją obecność już zapowiedzieli m.in. Tomasz Lech, Paweł Smolik i Adam Kuncicki, którzy chętnie doradzą Wam w kwestii diety i treningu.
  • Z kolei sędzia Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego Elvira Lech podczas imprezy będzie doradzać chętnym w kwestii pozowania scenicznego,
  • a znany raper, zdobywca 7 złotych płyt Z.B.U.K.U, który jest na co dzień klubowiczem Imperial Fitness, będzie rozdawał autografy i pozował do pamiątkowych zdjęć.
  • Tradycyjnie nie zabraknie czegoś dla fanów motoryzacji, a o dobry nastrój zadbają śliczne hostessy. 

g


Podczas wydarzenia kup karnet, a weźmiesz udział w losowaniu nagród specjalnych! Wśród nich są m.in. vouchery na kilkudniowy catering dietetyczny i na "drift taxi" - na specjalnie przygotowanym torze w Ostródzie zasiądziesz jako pasażer w specjalnie przygotowanym do driftu bolidzie. 


To tylko najważniejsze informacje, a szczegóły przez cały tydzień będą publikowane na Facebooku Imperial Fitness. Jeśli kochasz sport lub chcesz zacząć trening, a jeszcze się wahasz, nie może Cię zabraknąć! Serdecznie zapraszamy! :-)

Przybywajcie 16 września!

Nie zabraknie gości specjalnych i utytułowanych kulturystów! 

Na uczestników wydarzenia czeka minimaraton fitness.

Pierwsza rocznica działalności klubu Imperial Fitness w Iławie. Nie może Cię zabraknąć 16 września!

Imperial Fitness w Iławie - największy i najlepiej wyposażony klub fitness w regionie!

Ilość zdjęć 6

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5531 sekundy