REKLAMAfredom
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 października 2023, 13:08
Takie kraftowe pyszności tylko w BangBang Kebab! Iława, ul. Niepodległości 14 (plac Starego Miasta). Tel. 89 300 02 12.

Takie kraftowe pyszności tylko w BangBang Kebab! Iława, ul. Niepodległości 14 (plac Starego Miasta). Tel. 89 300 02 12.

BangBang Kebab - pierwszy i jedyny kraftowy kebab w Iławie - to pyszna propozycja, która pojawiła się na gastronomicznej mapie naszego miasta w lipcu tego roku. Pasją i smakiem podbił już niejedno podniebienie! A teraz polubicie go jeszcze bardziej, bo w smakowitym menu knajpy na placu Starego Miasta w Iławie pojawiła się pyszna NOWOŚĆ.


Obok wciąż dostępnej flagowej mieszanki mięsa wołowego i baraniego BangBang Kebab teraz zaserwuje Wam także kebaby z jakościowym mięsem drobiowym. Wolisz kurczaka? Wpadaj do BangBang na pełen mięska, warzyw i smaku chrupiący, ormiański, kraftowy lewasz albo sycącą bułę! :-)


Mięso premium prosto od słynnego Piri Piri, gama autorskich sosów godnych menu niejednej restauracji, do tego świeże warzywa i smakowite dodatki - czego od kebaba można chcieć więcej? Bang Bang Kebab już od kilku miesięcy pokazuje swoim gościom, że popularny kebab rodem z Turcji może naprawdę rozpieścić Twoje podniebienie.

Ślinka cieknie na samą myśl!

  • Bang Bang Kebab jako jedyny lokal gastronomiczny w Iławie używa mięsa premium tylko od Piri Piri, słynnego w całym kraju dostawcy rzemieślniczego kebabu. Po prostu smakowite mięso i autorskie, owiane tajemnicą kompozycje dalekowschodnich przypraw, żadnej chemii i zbędnych dodatków! Wybierz hit od Piri Piri: flagową kompozycję mięsa wołowego i baraniego albo NOWOŚĆ w BangBang: kurczaka Piri Piri.
  • Zawsze solidna porcja i rozsądna cena - to wszystko to przepis BangBang za zawsze zadowolonych gości!

f


Serwują na wynos i z dowozem (tel. 89 300 02 12), spróbujcie!


ZABAWA - ROZDAJEMY ZAPROSZENIA!

Dzięki uprzejmości BangBang mamy dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl niespodziankę: dwa podwójne zaproszenia na nowe kebaby! Rozlosujemy je wśród osób, które:

  • na swojej ścianie na Facebooku publicznie udostępnią konkursowy post (tutaj link) ORAZ
  • w komentarzu pod konkursowym postem wpiszą lub oznaczą osobę, którą zabiorą ze sobą.

v

Wyniki ogłosimy w aktualizacji tego artykułu dokładnie za tydzień. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA - WYNIKI :-)

Wracamy z zapowiedzianymi na dzisiaj wynikami zabawy. Miło nam poinformować, że szczęście tym razem uśmiechnęło się do tych osób, które zdobywają podwójne zaproszenia na nowe specjały w BangBang Kebab Iława:

  • Sandra Zimnicka
  • i Rafał Śliwiński.

f

Zapraszamy bezpośrednio do restauracji (z dowodem tożsamości). Życzymy smacznego! I dziękujemy wszystkim Czytelnikom za duże zainteresowanie zabawą. Już niedługo na infoilawa.pl kolejne konkursy z upominkami specjalnie dla Was :-).

Smakowity kebab premium serwowany w chrupiącej tortilli...

... czy w pysznej bule z sezamem? Najlepiej spróbuj obu opcji!

TERAZ w tym smakowitym menu NOWOŚĆ: spróbuj kraftowego kebaba z mięsem drobiowym. Oczywiście flagowa mieszanka mięsa wołowego i baraniego nadal będzie dostępna.

BangBang Kebab, czyli pierwszy i jedyny kraftowy kebab w Iławie! Na tortille i buły z mięsem tylko od Piri Piri wpadajcie na plac Starego Miasta w Iławie. A dostawę zamówicie pod numerem telefonu 89 300 02 12.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
Swojak
Artykuł załadowany: 0.3138 sekundy