REKLAMAPluszak
REKLAMAOlszta

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 listopada 2023, 09:47 komentarzy 4

(Fot. Mateusz Partyga)

W Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Wiejskiej 2d dojdzie dzisiaj do Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia IKS Jeziorak Iława. Głównym celem Walnego jest uzupełnienie wakatów w zarządzie klubu z ul. Sienkiewicza.

Jeziorak to jeden z największych klubów sportowych w Iławie i powiecie iławskim. Obecnie posiada cztery sekcje: piłki nożnej, piłki ręcznej, tenisa stołowego i sztuk walki.

Dzisiaj w CAL-u przy ul. Wiejskiej 2d dojdzie do Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia IKS Jeziorak Iława. Początek o 18.00.

Komunikat IKS Jeziorak Iława:

„Zarząd Iławskiego Klubu Sportowego Jeziorak Iława informuje, że w dniu 20.11.2023r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w Centrum Aktywności Lokalnej w Iławie przy ul. Wiejskiej 2d odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia jego Członkami są osoby, które uiściły składkę członkowską wykupując Kartę Rodziny Jezioraka na rok 2023. Planowane Nadzwyczajne Zebranie Członków Stowarzyszenia będzie Zebraniem Wyborczym, w toku którego uzupełniane będą wakaty w składzie Zarządu.

Dodatkowo w przypadku niemożności uzupełnienia składu Zarządu do statutowego minimum głosowana będzie zmiana Statutu Stowarzyszenia w części dotyczącej składu Zarządu.

Zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia do udziału w Walnym Zebraniu. Obecność obowiązkowa!

sport

zico

kontakt@infoilawa.pl

TEMATY sport
REKLAMAgeodeta

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~kibic 4 6 miesięcy temuocena: 100% 

  O odejściu kilku podstawowych graczy nikt nie pisze. Macie nas kibiców za nic! To skandal!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Niks 3 6 miesięcy temu

  Kolejnych podstawowych? Czyli co II-ga drużyna staje się pierwszą?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~klubowicz 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Chciałem się przygotować do tego Walnego i sprawdzić finanse stowarzyszenia a tu "zonk". Na oficjalnej stronie stowarzyszenia są tylko wpisy o sprawozdaniu finansowym i to jeszcze z roku 2020, czyli pewnie byłyby za rok 2019, ciekawe co z obowiązkiem upubliczniania takich danych.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~BIEGACZ 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Klubowiczu dane finansowe były dostępne w siedzibie klubu chyba mało się interesujesz?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4906 sekundy