REKLAMAprofi
REKLAMABetiko
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 listopada 2023, 18:56
Kto tutaj opiekował się kim: ojciec dziećmi, czy... dzieci ojcem?

Kto tutaj opiekował się kim: ojciec dziećmi, czy... dzieci ojcem? (Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

W stanie upojenia alkoholowego "sprawował opiekę" nad czwórką swoich dzieci 36-letni mieszkaniec gminy Lubawa. Po tym, jak kurator sądowy nie przymknął na to oka, sąd przyjrzy się bliżej sytuacji w tej rodzinie.

Kiedy oficer dyżurny odbiera kolejny telefon, nigdy nie wie, kogo usłyszy po drugiej stronie... Tym razem okazało się, że z prośbą o pomoc zadzwonił kurator sądowy.

Kobieta poinformowała, że w poniedziałek (27.11.2023r.), kilka minut po godzinie 16:00, przyszła do jednej z rodzin w gminie Lubawa. 

- Dodała, że kiedy weszła do domu, zobaczyła, że 36-latek znajduje się pod znacznym działaniem alkoholu, a w domu są również dzieci - relacjonuje treść zgłoszenia st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Badanie alkomatem szybko potwierdziło, że przypuszczenia kuratorki były słuszne, wykazując 3,2 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. W takim stanie 36-latek "sprawował opiekę" nad czwórką swoich dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Dzieci trafiły pod opiekę trzeźwej cioci, natomiast materiały w tej sprawie - do sądu rodzinnego, który przyjrzy się bliżej temu, w jaki sposób mieszkaniec gminy Lubawa wywiązuje się ze swoich obowiązków rodzicielskich. 

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3801 sekundy