ZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 grudnia 2023, 08:30
To bardzo dobra wiadomość - i dla personelu, i dla pacjentów. Jakie to urządzenia, jak się prezentują? Przeczytajcie i zobaczcie zdjęcia.

To bardzo dobra wiadomość - i dla personelu, i dla pacjentów. Jakie to urządzenia, jak się prezentują? Przeczytajcie i zobaczcie zdjęcia. (Zdjęcia: Powiatowy Szpital w Iławie.)

Dwa nowoczesne urządzenia do rehabilitacji o łącznej wartości niemal pół miliona złotych trafiły na wyposażenie Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie.

Zakup sfinansowano w całości ze środków zewnętrznych, informuje placówka.

Mowa dokładnie o kwocie 498 tysięcy złotych. 

- Dzięki wsparciu ze środków Subfunduszu Terapeutyczno-Innowacyjnego Funduszu Medycznego, udało nam się pozyskać innowacyjne sprzęty rehabilitacyjne dla Oddziału Rehabilitacyjnego i Rehabilitacji Neurologicznej - poinformował iławski szpital.

Na wyposażenie placówki trafiło dzięki temu urządzenie Axelero Gait & Balance, zaawansowane urządzenie do treningu zaburzeń wzorca chodu. Wyposażone w precyzyjne czujniki, umożliwia doskonałą analizę parametrów chodu, co pomaga w diagnozie i skutecznym leczeniu pacjentów z zaburzeniami równowagi, schorzeniami neurologicznymi i innymi problemami narządu ruchu; jak również platforma Huber360® Evolution, najnowsza generacja platformy statyczno-dynamicznej, która umożliwia skuteczną rehabilitację, mobilizację uszkodzonych obszarów oraz realizację zadań w formie interaktywnej zabawy. To narzędzie, które otwiera nowe możliwości treningu dla pacjentów w różnym wieku i o różnych potrzebach.

- Dzięki temu innowacyjnemu sprzętowi, nasz zespół rehabilitacyjny ma jeszcze lepsze narzędzia do pracy, co przekłada się na skuteczność terapii i zadowolenie naszych pacjentów - podsumował szpital.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Powiatowy Szpital w Iławie.

REKLAMAgeodeta
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4423 sekundy