REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 stycznia 2024, 08:12 komentarzy 44

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Zaplanowany na dziś (24 stycznia) największy od lat ogólnopolski rolniczy strajk może sparaliżować ruch na wielu drogach w kraju. Podajemy, jakich utrudnień należy spodziewać się na "krajówkach" w naszym regionie.

Polscy rolnicy wyjadą dziś na drogi i będą co najmniej spowalniać ruch w proteście przeciwko polityce rolnej Komisji Europejskiej.

Istotnych utrudnień spodziewa się m.in. zarządca dróg krajowych.

- Mogą wystąpić spowolnienia w ruchu. Akcję protestacyjną będzie zabezpieczała policja; nad bezpieczeństwem użytkowników dróg krajowych będą również czuwały służby GDDKiA - podaje Katarzyna Kozłowska z GDDKiA Oddziału w Olsztynie. 

Poniżej szczegóły dotyczące dróg krajowych w naszym regionie.

 • DK16 - msc. Sorkwity, parking przy cmentarzu - rondo w Marcinkowie - parking przy cmentarzu w miejscowości Sorkwity (przy ul. Szkolnej). Przejazd wielokrotny w czasie trwania protestu z miejsca zbiórki, poprzez ul. Szkolną, drogę krajową nr 16 w kierunku miejscowości Mrągowo, do ronda (Marcinkowo).
 • DK16 - msc. Bagienice, stacja paliw - rondo w Marcinkowie - obejmuje wyjazd z placu przy przystanku autobusowym w miejscowości Marcinkowo oraz wielokrotny przejazd ciągników pomiędzy miejscowościami Bagienice (stacja paliw) i Marcinkowo (rondo).
 • S7 - węzeł Miłomłyn płn. przy ul. Mazurskiej w rejonie rond.
 • S7 Rychnowo w rejonie rond.
 • DK nr 53 i 59 Rozogi w obrębie skrzyżowania.
 • DK15 w miejscowości Bratian - kolumna, zjeżdżając z ronda, uda się ul. Olsztyńską w miejscowości Bratian do Nowego Miasta Lubawskiego.
 • DK51 na przejściu dla pieszych przy ul. Orła Białego koło delikatesów i ronda.

d


Protesty zapowiadane są w godz. 12-18. 


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

44Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~oto obrazek unii 44 4 miesiące temuocena: 73% 

  alkoholik , czy cóś ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Złoty Melon 43 4 miesiące temuocena: 74% 

  Brawo Rolnicy. Walczycie o przetrwanie, ale też o bezpieczeństwo żywnościowe nas wszystkich. Precz z dyktaturą KE dot. tanich produktów rolno-spożywczych z ukradliny (bez norm i standardów) co powoduje bankructwa tysięcy polskich gospodarstw, z pseudoekologią, która drastycznie podnosi koszty produkcji( ceny w sklepach), z bzdurnym obowiązkiem ugorowania, idiotycznymi eko-schematami, robieniem zdjęć gnojówce, zakazowi stosowania środków ochrony roślin i innymi durnymi pomysłami brukselskich komisarzy oderwanych od rzeczywistości. Powodzenia!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~istne cuda mniemane... 42 4 miesiące temuocena: 61% 

  Na wielu forach tego portalu widać ostatnio ogromną ilość wpisów nieustannie opluwających Unię, Tuska i wszystko co autorom kojarzy się z nie-pisem. Wrzask i chamstwo trwają nieustannie i z pełnym natężeniem od wczesnych poranków aż po głębokie noce. Autorzy mają satysfakcję ze znacznych ilości zielonych łapek (niewątpliwie "szczerych i prawdziwych") stawianych im przez entuzjastycznych czytelników. Jedno tylko jest niezmiernie dziwne. Skoro miłośników pisuaru w naszym społeczeństwie są tak nieprzebrane rzesze, to dlaczego 15 października to tak entuzjastycznie przyjmowane w ogromnej większości społeczeństwa (o czym świadczą istne lawiny wpisów na tutejszych forach) ugrupowanie polityczne, kierowane przez istnego geniusza w osobie prezesa 1000-lecia, sromotnie przerżnęło wybory parlamentarne? (a przerżnęło, ponieważ było już tak znienawidzone, że nie potrafiło znaleźć żadnego poważniejszego współkoalicjanta). Istne dziwy. A wrzaskliwe wpisy to teraz tylko wycie na tzw. puszczę...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~portret pamięciowy z beki 41 4 miesiące temuocena: 100% 

  35-ty cuda mniemasz mniemane , ale czy to prawda ? że masz około 46 lat ?, jesteś trochę nieogolony ? nosisz okulary ? I jesteś ?,,, i ,,?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cała prawda całą dobę 40 4 miesiące temuocena: 78% 

  jeszcze trochę to wszechznawca zacznie powtarzać teksty z TVN eee,,,tetete,,,eee,,,,tetete

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~po prośbie... 39 4 miesiące temuocena: 86% 

  "A co cię głupku obchodzi co z ja z kolei piszę?" - Proszę, niech ktoś przetłumaczy to zdanie na język polski, bo google translator nie daje rady. Widocznie wszechznawca zaczął się jąkać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mamy lotnisko w Berlinie 38 4 miesiące temuocena: 80% 

  a ten znowu przechodzi pod leżącą poprzeczką

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniższej stonki przeżywającej 37 4 miesiące temuocena: 53% 

  A co cię głupku obchodzi co z ja z kolei piszę?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do trzeciej nogi 36 4 miesiące temuocena: 56% 

  To tzw. tolerancja represywna Herberta Marcuse, marksisty, jednego z głównych ideologów współczesnej UE. "Nie ma tolerancji dla braku tolerancji". Kurtyna.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Trzecia noga 35 4 miesiące temuocena: 65% 

  Jak ktoś yraża swoje zdanie nie koniecznie przychylne Lewicy to odrazu atak że to hejt lub opluwanie parti rządzącej.Typowe odwracanie kota ogonem białe jest czarne czarne jest białe bez pozdrowień.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dekiel kaputt ? 34 4 miesiące temuocena: 52% 

  Pis już nie rządzi o 35-ty dalej błądzi i ględzi o prezesie 1000-lecia . Siadaj pała , bo PIS nie przerźnęło, tylko wygrało .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~przeżywasz jak stonka ,,,,,,,, ? 33 4 miesiące temuocena: 55% 

  a co cię to obchodzi co kto pisze ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dowcip 35-ty 32 4 miesiące temuocena: 56% 

  Skąpy i mniemany 35-ty czyta książkę. Od czasu do czasu gasi światło, potem znów je zapala. - Co ty robisz? - pyta go pielęgniarka - Przecież przewracać kartki można i po ciemku.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Katarzyna 31 4 miesiące temuocena: 0% 

  Janusze !!! blokowć domy polityków i waszego kołodziejczaka !!! Coo brak jaj??? Utrudniacie zycie zwykłym ludziom baranki !!! Zobaczcie jak w Niemczech strajkują rolnicy !!! Jestescie mało świadomi !!! I dlatego od 30 lat Was dymają !!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kiedyś 30 4 miesiące temuocena: 63% 

  Najgorszym zagrożeniem dla Polski jest skorumpowana UE nie Rosja .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do starej 29 4 miesiące temuocena: 55% 

  Ejjj, czytałeś swoją pierwszą książkę do góry nogami. Wszystko Ci się pokiełbasiło! Aha, bo nie było zdjęć. No trudno.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Spinelli motorniczym UE 28 4 miesiące temuocena: 63% 

  A Targowica to nie ci, którzy donosili na swój kraj w PE? Już zapomniałeś, 35-ty dzbanie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mamy lotnisko w Berlinie 27 4 miesiące temuocena: 60% 

  Kiedyś, masz rację, ale tępa i prymitywna propaganda zrobiła swoje.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do zdradzieckiej śpiewki 26 4 miesiące temuocena: 57% 

  Takich bredni dawno nie czytałem. Japier...e! Co za dekiel.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~to stara, zdradziecka śpiewka 25 4 miesiące temuocena: 61% 

  Nic nowego nie wymyśliłeś. Od połowy XVIII w. wszystkie zdradzieckie i anarchistyczne siły polityczne, kierujące się chęcią wewnętrznego osłabienia Polski, nakierowane były na współpracę i chęć podporządkowania się Rosji. Symbolem tej zdradzieckiej postawy była np. niesławnej pamięci konfederacja targowicka, która obaliła dzieło Konstytucji (pojęcie także dziś znienawidzone przez prawicę) majowej i doprowadziła do ostatecznego upadku Polski. To nie przypadek, że dzisiejsze skrajnie prawicowe (i wręcz ocierające się o zwyczajny faszyzm) ugrupowanie polityczne, którego niewątpliwie jesteś gorącym entuzjastą, przybrało właśnie nazwę konfederacji. Czyli metody walki z aktualną władzą, prowadzącej zawsze do osłabienia państwa polskiego. Bo która z historycznych konfederacji od początku XVIII w. miała pozytywny wpływ na losy naszej dawnej Ojczyzny? Otóż żadna. A wszystkie służyły ostatecznie interesom Rosji. Podobnie jak i obecna konfederacja oraz jej zdradzieccy entuzjaści twojego pokroju.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~LOLEK 24 4 miesiące temuocena: 0% 

  kU---QWA, JAK ZA KOMUNY ZAWIOZŁEM ŻYWE SWINIE DO GE-E-SÓW, TO SPOWROTEM WRACAJĄC , PRZYWOZIŁO SIĘ DO CHAŁUPY WĘGIEL SAME KAWAŁY. INACZEJ KUPIĆ NIE MOŻNA GO BYŁO.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Płeć to konstrukt społeczny? 23 4 miesiące temuocena: 67% 

  Zgodnie z artykułem 127 Traktatu o Unii Europejskiej dysponentem polskiego złota jest Europejski Bank Centralny we Frankfurcie nad Menem. W dzisiejszych "emokracjach", żeby prowadzić wojnę, czołgi i rakiety zamienia się na bardziej skuteczne instrumenty.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Trudne sprawyyy.. 22 4 miesiące temuocena: 71% 

  Poszłam do Zusu by złożyć wniosek o emeryturę, gdyż kończę 60 lat. Nadmienię, że jestem całkiem atrakcyjną blondynką, wprawdzie z penisem, ale starannie ukrywam, ten wadliwy drobiazg na mym ciele. Miła pani urzędniczka nie mogła zrozumieć, że imię Marian nadali mi transfobiczni rodzice, no po prostu terfy. Gdy stałam się nieco natarczywa, ach te resztki testosteronu którego się wstydzę, pani urzędniczka czym prędzej się ze mną zgodziła i gdzieś zadzwoniła. Podjechało jakieś auto z krzyżykiem i próbowano założyć mi kaftan. Jednak powołałam sie na znane w środowisku siostry-dziewuchy i ci straszni faceci stali się grzeczniejsi. Teraz negocjuję przyjęcie mnie na oddział kobiecy. Gdy i tu odmówią chyba wyrwę sobie wszystkie włosy z brody.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do real logic 21 4 miesiące temuocena: 67% 

  Trudno powiedzieć, skoro kobiety też maja dostawać powołania :) Marksistowska rewolucja seksualno-obyczajowa przyspiesza. Według niej tożsamość płciowa jest "płynna" i czasem trudna do zdefiniowania. Młodym ludziom robi się pranie mózgu. Posłuchaj chociaż kilku wypowiedzi takich autorytetów jak Żukowska, Środa, osoba Spurek, że więcej dzieci rodzi się w związkach jednopłciowych, że są mężczyźni z macicami, że kobieta fizycznie niczym nie różni się od mężczyzny itd, itd. Tacy ludzie teraz są u władzy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~real logic 20 4 miesiące temuocena: 58% 

  A jak myślisz - czy brodata kobieta z penisem ma szansę uniknąć poboru do wojska albo przynajmniej pójść na wcześniejszą emeryturę? Odpowiedzi na te pytania pomocnicze wyjaśni pytanie tytułowe.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Klops 19 4 miesiące temuocena: 80% 

  I tak te strajki nic wam nie dadzą nic nie wskuracie Pan Tusk I Hołownia was w końcu pogonią jak będziecie przeciwni polityce Unii.Po co w Polsce Rolnik mało to Lidlów w miastach?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Swój 18 4 miesiące temuocena: 38% 

  Rolnictwem powinien rządzić oligarha ze Szwarcenowa minister - nota bene -rolnik Był na koncercie w niedzielę

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piotr 17 4 miesiące temuocena: 50% 

  On woli być pieskiem u budki.z resztą to obszarnik i losem chłopków się nie przejmuje

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zdalny 16 4 miesiące temuocena: 60% 

  Jak to jest, że na Ukrainie ogarniętej wojną normalnie funkcjonują ogromne agro-holdingi (ponad 500 tyś. ha) generujące miliardowe zyski dla oligarchów i zach. kapitału, notowane na giełdach i rajach podatkowych? Polskie rolnictwo upada, a my jeszcze walimy tam pomoc? Do tego ogromny rozwój branży transportowej na ukr. kosztem polskich firm. Do tego niespotykany w skali import dóbr luksusowych na Ukrainę i nabywanie luksusowych posiadłości i apartamentów na całym świecie. Ukraina nadal zarabia 7 mld dolarów na przesyle rosyjskiej ropy i gazu na zach. Europy, a my mamy sankcje i najdroższe paliwa. Ta wojna to gra i brudne interesy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ar 15 4 miesiące temuocena: 60% 

  Nie są w Unii - to wszystko tłumaczy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Znawca 14 4 miesiące temuocena: 43% 

  Jak każda wojna...nic nowego nie powiedziałeś

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adam 13 4 miesiące temuocena: 79% 

  Wybraliście chłopki swojego gumofilca kolodziejczaka na ministra to macie. Rozumu to wy nie macie za grosz

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~troskliwe misie czuwają 12 4 miesiące temuocena: 62% 

  Niespełniające żadnych norm, też klimatycznych, płody rolne z Ukrainy mają zalać rynek europejski i zniszczyć kraje rolnicze typu Polska. Te płody nie są zresztą już nawet ukraińskie, zarządzają nimi koncerny zachodnie i to dla nich jest szybka kasa plus likwidacja konkurencji. To za ten deal Zełenski tak nagle zapłonął miłością do Szolca. A nas tradycyjnie wystawiono do...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kto bogatemu zabroni 11 4 miesiące temuocena: 73% 

  A Donald zapowiedział dalszą nieograniczoną pomoc, także militarną. Będziemy zaciągać następne kredyty dla skorumpowanej Ukrainy, gdzie do 40% pomocy gdzieś się rozpływa. Przypominam, że w Polsce jest kilka milionów obywateli żyjących w ubóstwie, w tym 300 tyś. dzieci.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xv 10 4 miesiące temuocena: 69% 

  Jeśli mamy się odzywiać korzonkami żadną żywizną to należspacyfikować unię Niech mi ktoś powie co mamy od Unii ? Pewno tylko ich słuchać tj niemców? Nigdy!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Farmer 9 4 miesiące temuocena: 38% 

  A MLEKO I CHLEB TO SMAKUJE ,TO ROLNIK PRODUKUJE I TROCHĘ WYROZUMIAŁOSCI

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czerwony 8 4 miesiące temuocena: 89% 

  Mylisz się nie Polski Rolnik tylko Niemiecki Nnijny!! Asobie strajkujcie i tak wam to nic nie da jak Po jest u władzy Chcieliście to macie Zwykłemu obywatelowi to koło ,,h""lata!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~UE samo zło 7 4 miesiące temuocena: 69% 

  Rolnicy Jechać ostro z unijnymi śmieciami

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Karol 6 4 miesiące temuocena: 65% 

  Proszę strajkować przed Ministerstwem Rolnictwa i oddziałami KOWR a nie na drogach na których ludzie dojeżdżają do pracy !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Znowu ja 5 4 miesiące temuocena: 53% 

  Rolnicy strajkują też w twoim interesie. Ratują swoje gospodarstwa przed idiotyczną polityką Zielonego Ładu UE. Przed zalewem naszego rynku tanią, trującą, nie spełniającą żadnych norm żywnością i płodami rolnymi z ukradliny. W Brukseli trwają prace nad możliwością sprowadzania produktów rolno-spożywczych z państw trzecich (Chiny, Indie, Brazylia), bo europejskie koncerny zapchały rynek UE i mają tam pchać produkty przetworzone. Chcesz niedługo żreć robaki?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 4 4 miesiące temuocena: 72% 

  Walczyć o swoje...inni obywatele też powinni sie obudzić. UE powoli robi z nas idotów, którzy nic nie beda mieli do powiedzenia...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~LRS 3 4 miesiące temuocena: 30% 

  Racja tylko widzisz zawsze znajdzie się taki mundrzejszy też z Iławy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~też iławianin 2 4 miesiące temuocena: 38% 

  Z ciebie już nie musi robić. Już jesteś gotowy. Bez Unii.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~? 1 4 miesiące temuocena: 42% 

  a kogo będą ***** ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5527 sekundy