REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 lutego 2024, 13:37 komentarzy 2
„Pif-Paf! Jesteś trup” - głośne i przejmujące przedstawienie o przemocy w wykonaniu iławskiej młodzieży - można już obejrzeć w całości w Internecie.

„Pif-Paf! Jesteś trup” - głośne i przejmujące przedstawienie o przemocy w wykonaniu iławskiej młodzieży - można już obejrzeć w całości w Internecie. (Fot. kadr z nagrania.)

Premiera odbyła się na deskach Kinoteatru "Pasja" w Iławie w poprzedni poniedziałek; teraz „Pif-Paf! Jesteś trup” - głośne i przejmujące przedstawienie o przemocy w wykonaniu iławskiej młodzieży - można obejrzeć w całości w Internecie.

Czytelnicy pytali, czy spektakl będzie dostępny online. Tak - zapis wideo udostępniamy poniżej.

"Pif-Paf" to przedstawienie na podstawie dramatu Williama Mastrosimone'a, napisanego po masakrze, która wydarzyła się naprawdę w amerykańskiej szkole. To skłaniająca do refleksji opowieść o przyczynach takich dramatów. Zadaje trudne pytania o to, co skłania młodych ludzi do najtragiczniejszych decyzji i kroków. Spektakl w sposób szczególny skierowany jest do rodziców i nauczycieli i - oczywiście - do samych młodych ludzi.

Występują uczniowie iławskich szkół średnich ("Żeromka", "Mechanika" i "Budowlanki"; wszyscy debiutowali w roli aktorów): Julia Bilicka, Natalia Ciesielska, Natalia Ewertowska, Karolina Janik, Wiktoria Koprowska, Piotr Kowalewski, Kinga Kulwicka, Julia Maliszewska, Maja Młotek, Justyna Pawłyszyn, Zofia Petaś, Adrianna Safianowska, Zuzanna Święcka, Sarah Wiśniewski i Wojciech Włodarski.

Nad spektaklem pracowały razem z młodzieżą Ewa Śmigielska i Danuta Rytel, aktorki Iławskiej Grupy Aktorskiej; projekt koordynował Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie w Iławie.


Zainteresowanych odsyłamy też do fotorelacji z poniedziałkowej premiery (link).


Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: Youtube/Tomcolor.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

TEMATY wideo
REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Sztylet 2 2 miesiące temuocena: 29% 

    Sam tytuł dziwny. Wszystko z USA, młodzież zabijała sie w szkołach. Z krwi i smierci teatr. W Polsce z teatru śmierć

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Do ~Sztylet 1 2 miesiące temuocena: 80% 

    Nie zrozumiałeś przekazu spektaklu. Może jeszcze masz szanse.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAStrefa relaksu
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7994 sekundy