REKLAMAfredom
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 lutego 2024, 11:10
Na wiadukcie nad starą linią kolejową w Dzierzgoniu osiągnięto zakładaną nośność i przywrócono ruch samochodów ciężarowych.

Na wiadukcie nad starą linią kolejową w Dzierzgoniu osiągnięto zakładaną nośność i przywrócono ruch samochodów ciężarowych.

Ciężarówki mogą ponownie jeździć przez wiadukt w Dzierzgoniu, podaje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku.

Dzięki przeprowadzonym pracom budowlanym przy obiekcie mostowym w ciągu drogi wojewódzkiej nr 515 (Susz - Malbork) nad starą linią kolejową w Dzierzgoniu osiągnięto zakładaną nośność i przywrócono ruch samochodów ciężarowych.

Przypomnijmy, że w pierwszym etapie prac przy zabezpieczeniu wiaduktu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 515 w Dzierzgoniu wykonano ekspertyzy wraz z opracowaniem projektu jego zabezpieczenia. W drugim etapie wykonawca robót budowlanych przeprowadził prace pod wiaduktem oraz na jego pomoście.

- W rezultacie podjętych działań przywróciliśmy ruch samochodów ciężarowych do 40 ton na obiekcie i tym samym zlikwidowaliśmy uciążliwe, długie objazdy - podał nam dzisiaj Piotr Michalski, rzecznik Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku.

Wcześniej w tym miejscu obowiązywały ograniczenia w ruchu takich pojazdów.

ZDW w Gdańsku/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5431 sekundy