REKLAMAPluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 kwietnia 2024, 08:57
Dla Twojego dobrego zdrowia, urody, samopoczucia - masaże i tlenoterapia. Strefa relaxu, Iława, ul. Sobieskiego 18B, tel. 663 376 070.

Dla Twojego dobrego zdrowia, urody, samopoczucia - masaże i tlenoterapia. Strefa relaxu, Iława, ul. Sobieskiego 18B, tel. 663 376 070.

W Strefie relaxu na ul. Sobieskiego 18B w Iławie - same dobre wieści! Działające tutaj studio masażu i tlenoterapii przedłuża na cały kwiecień swoją wiosenną promocję - dzięki temu flagowe usługi dostępne w Strefie macie znacznie taniej! Zapraszamy też na nową usługę - masaż rolkowo-próżniowy. To prawdziwy pogromca cellulitu i zbędnej tkanki tłuszczowej. Odmienia i odmładza skórę, działając ożywczo na krążenie krwi i limfy. W konkursie na portalu Info Iława mamy dla naszych Czytelniczek zaproszenie na nową usługę :-).

WIOSENNA PROMOCJA - TAKŻE W KWIETNIU!

Zrewitalizuj swoje ciało i umysł, poddając się wszechstronnej, ożywczej tlenoterapii! Oczyść organizm, popraw jego wydolność, stosuj wspomagająco przy licznych schorzeniach i problemach zdrowotnych. Zabieg w profesjonalnej komorze hiperbarycznej zapewni Ci liczne korzyści: wzmocni siły organizmu, wspomoże procesy myślowe, polepszy samopoczucie oraz poprawi kondycję skóry. Wypróbuj i przekonaj się sam/a! Teraz 20% taniej w Strefie relaxu w Iławie. Tel. 663 376 070. 

Skorzystaj też z dobrodziejstw różnorodnych masaży, dostępnych w Strefie. Relaks czy terapia - czego potrzebujesz? Odwiedź masażystkę Monikę Ziółkowską, a z pewnością dobrze Ci doradzi i dobierze odpowiedni masaż. A dostępne są tutaj m.in. masaże klasyczny, relaksacyjny, gorącą świecą, gorącymi kamieniami, lomi lomi, biurowy, stóp i twarzy, limfatyczny, cobido, manualny kręgosłupa, tkanek głębokich, miejsc spustowych, kinesiotaping i modelowanie sylwetki. Także w kwietniu na wszystkie masaże i zabiegi powyżej 100 zł masz rabat -30%! Zapraszamy na ul. Sobieskiego 18B w Iławie :-).

ROLKOWO-PRÓŻNIOWA... MAGIA. WYPRÓBUJ NOWY MASAŻ!

Poznaj nowość iławskiej Strefy relaxu. Dostępny tutaj od niedawna masaż rolkowo-próżniowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientek. To dzięki jego niezwykłym właściwościom i korzyściom, które ze sobą niesie.

- Terapia próżniowa skutecznie zwalcza cellulit i zlokalizowane złogi tłuszczu - te, które nie reagują na dietę i ćwiczenia - mówi Monika Ziółkowska. - Eliminują obrzęki, zmniejszają nasilenia rozstępów i blizn, poprawiają postawę i koordynację ruchową - wymienia.

Masaż skóry urządzeniem rolkowo-próżniowym pobudza przemianę materii, nasila procesy metaboliczne. W ten sposób mobilizuje organizm do spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg oddziałuje na wszystkie warstwy skóry, wyraźnie poprawiając jej stan. 

- Skóra jest oczyszczana, uaktywnia się krążenie limfy i krwi, niwelowany jest efekt zastoju żylnego i zwiększa się ukrwienie skóry - mówi Monika Ziółkowska. - Po takim masażu skóra staje się różowa, elastyczna, bardziej sprężysta.

Masaż jest na tyle skuteczny, że wykorzystywany jest wspomagająco w medycynie. Stosuje się go w leczeniu początkowego stadium żylaków, zapalenia mięśni i w okresie rekonwalescencji po urazach i oparzeniach. W sporcie - do wzmacniania mięśni i wiązadeł oraz ich wczesnej regeneracji po kontuzjach. Polecamy! 

KONKURS! WYGRAJ ZAPROSZENIE NA NOWY MASAŻ

Dzięki uprzejmości iławskiej Strefy relaksu mamy dla naszych Czytelniczek kolejną miłą niespodziankę - jedno zaproszenie na nowy masaż rolkowo-próżniowy. Aby wziąć udział w losowaniu vouchera, prosimy o publiczne udostępnienie konkursowego posta (tutaj link) na swojej ścianie na Facebooku oraz opublikowanie pod nim komentarza o treści "Biorę udział". Wyniki za tydzień :-). Powodzenia!

AKTUALIZACJA

Tradycyjnie dziękujemy za zainteresowanie i ogłaszamy wyniki naszej zabawy :-). Szczęście tym razem uśmiechnęło się do...

  • Agnieszki Józefowicz!

f

To właśnie ona zdobywa voucher na nowy masaż w iławskiej Strefie relaxu. Aby uzgodnić dogodny termin, prosimy o kontakt z salonem pod numerem telefonu 663 376 070. 

Dla Twojego dobrego zdrowia, urody, samopoczucia - masaże i tlenoterapia. Strefa relaxu, Iława, ul. Sobieskiego 18B, tel. 663 376 070. Monika Ziółkowska zaprasza!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.3536 sekundy