REKLAMAT-mobile
REKLAMAWybory 2024
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 kwietnia 2024, 09:13

W niedzielnych wyborach do Rady Powiatu Iławskiego lista Trzeciej Drogi zdobyła w Gminie Iława ponad 33% wszystkich głosów. Dzięki dobremu wynikowi mandat radnego uzyskał lider tej listy, radny obecnej kadencji - Ryszard Jurkiewicz.

Chce podziękować wyborcom za okazane zaufanie. Już teraz zaprasza też wszystkich zainteresowanych do kontaktu i współpracy!

- Serdecznie dziękuję za poparcie i za każdy głos oddany na mnie i na wszystkich kandydatów naszej listy, a byli to Krzysztof Tomanek, Maria Taranowska, Zofia Fota i Krzysztof Olejnik - mówi Ryszard Jurkiewicz. - Zapewniam, że nie są to głosy zmarnowane. Mandat radnego Rady Powiatu Iławskiego, który ponownie uzyskałem dzięki Państwa głosom, wykorzystam, by godnie reprezentować całą Gminę Iława w Radzie Powiatu Iławskiego. Zrobię, co w mojej mocy, aby nie zawieść Państwa zaufania!

Tematy szczególnie bliskie Ryszardowi Jurkiewiczowi to rolnictwo i drogi. Już teraz zaprasza wszystkich zainteresowanych do owocnej współpracy na niwie lokalnego samorządu!

Materiał sfinansowany przez KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe.

TEMATY wybory
REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.3036 sekundy