REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 kwietnia 2024, 10:13 komentarzy 3

Wczoraj niemal cała Iława żyła sprawą zaginięcia 10-letniego Piotra, ucznia iławskiej "Dwójki", który rano w niejasnych okolicznościach opuścił szkołę, po czym urwał się z nim kontakt. Chłopiec został odnaleziony cały i zdrowy już po kilku godzinach, ale podziękowania, które nadesłała nam jego mama, pokazują, jak wiele te godziny kosztowały jego najbliższych...

Mama 10-latka chce za naszym pośrednictwem serdecznie podziękować funkcjonariuszom z iławskiej komendy policji za to, że - jak pisze - potraktowali ją poważnie, a także za błyskawiczną i skuteczną akcję poszukiwawczą.Oto, co napisała."Nieważne, dlaczego tak się stało, że mój Syn Piotr zaginął. Czy to lęk przed sprawdzianem czy przed nieprzychylnym kolegą - powód jest nieważny. Ważna jest reakcja. Szybka, sprawna. Tak właśnie było w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie w momencie zgłoszenia zaginięcia Piotra.

Już na samej dyżurce serdeczna Pani potraktowała moje zgłoszenie bardzo poważnie. Chwilę potem pojawiło się dwóch funkcjonariuszy, którzy błyskawicznie załatwili formalności i przeszli do działania. To dzięki ich zaangażowaniu, potraktowaniu sprawy priorytetowo Piotr jest w domu cały i zdrowy. 

Przebieg akcji był błyskawiczny, 40 funkcjonariuszy w terenie. I jest. Piotr jest cały i zdrowy.

Dziękuję całej komendzie za potraktowanie mnie poważnie, za zaangażowanie, sprawność działania, serdeczność, wsparcie. Po prostu brawo, KPP w Iławie! W imieniu swoim, moich bliskich i mojego syna Piotra dziękujemy za pomoc."

Mama Piotra, Mira Szkamelska

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Link 3 miesiąc temuocena: 23% 

  Prawdopodobnie przyczyny trzeba szukać w szkole co pokierowało chłopcem że opuścił placówkę może być to że nękany jest przez starszych kolegów.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pedagog 2 miesiąc temuocena: 90% 

  Hola hola ,czy w tej rodzinie jest porządek,rozmawia się z dzieckiem przytula czy odejdź nie mam czasu ateraz szkoła winna koledzy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Yorg 1 miesiąc temuocena: 55% 

  Najważniejsze że chłopiec jest bezpieczny. Tak powody są nieważne - dokładnie. W gronie rodziny wszystko się wyjaśni i rozwiąże. Brawo Policja w Iławie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5453 sekundy