REKLAMAfredom
REKLAMAAldortax

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 maja 2024, 17:58 komentarzy 2

(Fot. Info Iława)

Miło nam poinformować, że Iławski Dziennik Internetowy Info Iława został Partnerem Medialnym Iławskiego Półmaratonu. I jak już mamy tę oczywistą formalność za sobą, to można zapraszać i zachęcać do startu w tym biegu!

Iławski Półmaraton oraz imprezy mu towarzyszące odbędzie się tradycyjnie w niedzielę na początku września – w 2024 roku będzie to 8. września.

Na stronie internetowej biegu już ruszyły zapisy do IP. Organizatorzy podają także pierwsze szczegóły.

- W poniedziałek 29 kwietnia wystartowały zapisy do XIV edycji Iławskiego Półmaratonu La Rive. W tym roku dokładamy wielu starań, aby był on wyjątkowy w pokusie startu dla wszystkich grup wiekowych

– czytamy w komunikacie organizatorów biegu.

- „Ja też lubię biegać” zaprasza dzieci z każdego rocznika do udziału poprzez szereg akcji promocyjnych dostępnych dla tej grupy wiekowej, z kolei akcja #biegnepomagam to prośba do Was o wysiłek wsparcia dla tych, którym jest trudniej w życiu.

Bieg główny – to w nim najwięcej propozycji, aby odwiedzić Iławę 8 września. Biegowy Turniej Miast Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza grupy biegowe do wyjątkowej rywalizacji promującej bieganie w naszym województwie. Mistrzostwa Województwa W-M pod oficjalnym patronatem Warmińsko-Mazurskiego Związku Lekkiej Atletyki stanowią sygnał, że od jakości i ilości amatorskich imprez biegowych zależy przyszłość wyczynowej lekkiej atletyki nie tylko na Warmii i Mazurach. Bądźcie z nami www.maraton-ilawa.pl

- dodają organizatorzy.

Zapisów do Iławskiego Półmaratonu 2024 można dokonywać TUTAJ.

Wkrótce na naszym portalu www.infoilawa.pl kolejne informacje na temat wrześniowego festiwalu biegowego w mieście nad Jeziorakiem.

Sport

zico

kontakt@infoilawa.pl


 

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.8213 sekundy