REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ31 maja 2024, 10:53 komentarzy 71
Dyrektor ICK Lidia Miłosz na sesji Rady Miejskiej w Iławie w poniedziałek.

Dyrektor ICK Lidia Miłosz na sesji Rady Miejskiej w Iławie w poniedziałek.

Jak na przestrzeni lat zmieniają się Dni Iławy? Zerknęliśmy na archiwalne programy - wynika z nich, że jeszcze w 2022 roku mieliśmy w Iławie dwa świąteczne koncerty: główny, z gwiazdami, na stadionie miejskim - w sobotę i kolejny - w niedzielę w amfiteatrze. Teraz, w roku 2024, podobnie jak rok wcześniej, koncert będzie jeden - i to w niedzielę.

Dlaczego tak jest, dociekał na sesji w miniony poniedziałek radny Tomasz Woźniak. Natomiast portal Info Iława przeprowadził na swoim Facebooku ankietę, której uczestnicy zdecydowanie i jednoznacznie wskazali, że woleliby, aby główny koncert dorocznego święta miasta odbył się w sobotę, a nie w niedzielę.

Radny Tomasz Woźniak zabrał głos na ten temat na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Iławie.

- Zastanawiam się, a w zasadzie bardziej zastanawiają się mieszkańcy Iławy, dlaczego Dni Iławy odbywają się w niedzielę. W poniedziałek ludzie idą do pracy, a pewnie chcieliby posiedzieć, pobiesiadować - niedziela nie wydaje się na to najlepszym czasem - zwrócił się radny do Lidii Miłosz, dyrektor Iławskiego Centrum Kultury.

- Oczywiście, ja osobiście wolałabym, żeby te dni miasta i te duże koncerty były w sobotę, ale nie odbieramy w przestrzeni Iławskiego Centrum Kultury jakiejś fali pytań o trudnościach z tym związanych - odpowiedziała dyrektor Miłosz. - Nawet otrzymaliśmy informacje pozytywne i pojawiły się one też pod różnymi artykułami i materiałami promocyjnymi, także pozytywnie jest ta informacja przyjęta - stwierdziła. - Mieszkańcy mają też odwagę pytać mnie bezpośrednio o takie decyzje i ja wtedy odpowiadam, że jest to wypadkowa pewnych działań bookingowych, rezerwacyjnych. Przed naszymi dużymi wydarzeniami robimy ankiety, pytamy, jakich artystów mieszkańcy chcieliby widzieć na naszych wiodących imprezach.

Szefowa ICK zapewniła, że jednostce zależy na tym, aby uwzględnić w programie imprez wskazania mieszkańców i według niej udało się to w tym roku - zwłaszcza odnośnie artystów, którzy wystąpią na Dniach Iławy jako pierwszy i jako ostatni (to, jak wynika z programu, Oskar Cyms i zespół Lady Pank).

- Bardzo nam zależało na tych artystach - stąd ta niedziela, ze względu na dostępność - mówiła Lidia Miłosz. - Ubiegłoroczna sytuacja z Agnieszką Chylińską pokazała, że to w ogóle nie jest jakaś przeszkoda, żeby to wydarzenie odbywało się w niedzielę. Sprzedaliśmy bardzo dużo biletów, wydarzenie było biletowane po raz pierwszy. Była bardzo duża frekwencja i mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. W przyszłym roku będziemy dążyć do tego, aby była to jednak sobota - dodała dyrektor ICK.

Właśnie tego, jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez portal Info Iława na Facebooku, chcieliby jej uczestnicy - z 851 osób, które oddały głos, aż 92% wskazało sobotę jako lepszy dzień organizacji głównego koncertu Dni Iławy.

Odnośnie rezerwowania artystów i ich szybko zapełniających się kalendarzy - w kontekście powyższych informacji wydaje się oczywiste, że ankietę na temat oczekiwań mieszkańców należy przeprowadzić wcześniej. Na Dni Iławy 2024 - taki post został opublikowany przez ICK dopiero 17 października 2023. Na potrzebę szybszego rezerwowania terminów pożądanych przez iławian artystów - tak aby koncert mógł odbyć się w sobotę - zwracaliśmy uwagę już w naszym ubiegłorocznym artykule.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

Wyniki ankiety portalu Info Iława są jednoznaczne - jej uczestnicy chcieliby organizacji głównego koncertu Dni Iławy w sobotę, a nie w niedzielę.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

71Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~a 71 20 dni temu

  Nachlacie sie w niedziele, po co ta awantura

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sympatyk 70 21 dni temuocena: 100% 

  35-temu życzę powrotu do zdrowia .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Prawy 69 23 dni temuocena: 33% 

  W niedzielę by ludzi od kościoła odciągnąć.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Prawy 68 23 dni temuocena: 46% 

  Nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie pij więcej.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~Prawy 67 23 dni temuocena: 62% 

  Wytrzeźwiej i nie mierz wszystkich swoja miarą.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kapuś 66 23 dni temuocena: 100% 

  Do 22. Potem cisza. Ludzie chcą spać. Będę informował w razie czego organy ścigania.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Fotograf 65 23 dni temuocena: 47% 

  Pasuje to chyba rencistom i emerytom. Normalni ludzie w poniedziałek ida do pracy. A nie, czekaj, przecież to właśnie emeryci, wyborcy PIS i beneficjenci opieki społecznej wybrali Iławie burmistrza.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nie róbcie z ludzi idiotów 64 23 dni temuocena: 43% 

  Pokażcie jakiekolwiek inne miasto które robiniami cyrk? Skoro to takie genialne, to chyba inne też tak robią co?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Koń 63 23 dni temuocena: 50% 

  W sobotę to się pracuje w Iławie więc Niedziela więcej ludzi przyciągnie i będzie można odpocząć i się zrelaksować brawo Woodarze miasta mądra dojrzała decyzja Brawo Iława.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mareczek 62 23 dni temuocena: 50% 

  Oo tęczowa armia ruszyła z odsieczą i przekonywaniem ludzi, że to dobra opcja. Kilka wpisów wleciało, każda to klakier. Hahaha wy już jesteście Jak sekta

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hehe 61 23 dni temuocena: 63% 

  Ale śmieszne. To jest właśnie retoryka grupy sprawującej władzę w Iławie . Robić z ludzi idiotów. Zakłamywać rzeczywistość. Kilka tego typu wpisów wpadło właśnie. Już po wyborach. Ludzie otwierają oczy i widzą wasze sprytne działanie, którym jednak wygraliście, więc rozumiem, że dalej to robicie. Z drzwiami do lasu na podleśnym to samo, z koalicją z pisem to samo… że niby tak trzeba… taaaak nie róbcie z mieszkańców idiotów.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lolek 60 23 dni temuocena: 39% 

  Dokładnie mi też pasuje Niedziela zresztą u większości moich znajomych też popierają Niedzielę tak jak Pan Jakub poniżej to określił szukanie dziury w całym.Co znaczy pobiesiadować pewnie że można i tak będzie ale kulturalnie a w Poniedziałek czas na pracę.Bardzo dobra decyzja naszych władz pozdrowienia dla wszystkich z Iławy i do zobaczenia w Niedzielę!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zniesmaczony 59 23 dni temuocena: 35% 

  Parodia a nie dni miasta powiatowego niech ktoś poda się do dymisji

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jakub 58 23 dni temuocena: 39% 

  Mi pasuje niedziela większość ludzi pracuje w sobotę więc niedziela jest idealna! Dla mnie to szukanie dziury w całym!Pozdrawiam!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Swój 57 23 dni temuocena: 51% 

  Nie prościej, uczciwiej odpowiedzieć decyzja podyktowana oszczędnościami na sutą pensję dla burmistrza?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~po diabła się pchał? 56 23 dni temuocena: 50% 

  ale burmiść to osoba publićna i każdy MA PRAWO sprawdzać jego portfel. A niech spróbuje scyganić. kapujesz poniższy? czy nie kumasz?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stop Hejt 55 23 dni temuocena: 63% 

  Nikt ci do portfela nie zagląda jak zazdrościsz pensji Burmistrza startuj w wyborach zobaczymy co osiągniesz!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kto taki? 54 23 dni temuocena: 40% 

  a już myślałem , że SWY , bo ( sutą )

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~co za różnica? 53 23 dni temuocena: 48% 

  Szanowni Narzekacze, po co te lamenty, że w niedzielę? Przecież tzw. artystów (czytaj - zawsze kompletnych chałturzystów), proponowanych przez ick na Dni (chyba raczej na jeden Dzień) Iławy, czyli dawno rozwiązanego z powodu wewnętrznych kłótni Kombi (został chyba tylko jeden chałturnik) oraz od dawna przebrzmiałego i rozwiązłego Lady Pank (tzw. lider lubi eksponować publicznie swoje męskie przymioty) - zupełnie nie da sìę już słuchać ani w sobotę, ani w niedzielę, ani w żadnym innym dniu tygodnia. Oczywiście poza jakimś niedorostkiem Cymsem, którego chyba jeszcze zupełnie nikt nie widział i slyszał. Także chyba w ick. Wìęc można sobie tylko wyobrazić co to za "wspaniały solista", skoro został wybrany przez ick znane w ostatnich latach z wyjątkowo "wysokiego gustu" w wyszukiwaniu dla Iławy najwybitniejszych chalturzystow i tzw. ryczywołów w kraju? Więc cóż Wam Szanowni Narzekacze za różnica, czy w sobotę czy w niedzielę? Więc co Wam za różnica. Więc co Wam za różnica?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Powtórka usuniętego postu. 52 22 dni temuocena: 88% 

  Wałęsa został skazany za zniesławienie i "chorego debila" . Czy nasz historyk 35-ty też chce zostać skazany za tysiące obelg i wyzwisk?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mamy lotnisko w Berlinie 51 22 dni temuocena: 90% 

  On rozumie tylko tyle, ile jest w stanie zrozumieć, czyli niewiele. Takiego poziomu zezwierzęcenia nigdy wcześniej nie spotkałem. To jest wybitny przypadek upadku moralnego i intelektualnego. Myślałem, że 35-ty szoruje po dnie. Myliłem się. On puka w dno od spodu. Takie indywiduum powinno być trwale izolowane od społeczeństwa.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kiedy nas w to wepchnął? 50 22 dni temuocena: 14% 

  I tak niedługo wyląduje w okopie gdzieś pod Charkowem. YouTube, Wbrew Cenzurze: "Uciekać z NATO".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do opluwacza spod "do 23:42" 49 23 dni temuocena: 52% 

  Glupi i prymitywny zawsze byłeś, jesteś i takim już pozostaniesz. Drzyj się dalej. I ty chamski bucu śmiesz pisać o jakiś normach? Na pewno nie ma sensu korespondować z kimś takim jak ty. To wręcz uwłaczające babrać się bezsensownymi dysputami z osobnikiem o tak marnym poziomie inteligencji, etyki, wiedzy o świecie i czymkolwiek jak ty marny robaczku, potrafiący jedynie opluwać inne osoby. Ale napisanie kiedykolwiek czegokolwiek w miarę inteligentnego i ciekawego zupełnie przekracza twoje mizerne zdolności umysłowe. Najchętniej i jedynie zapalasz się do roli opluwaczki tych, którzy coś piszą. A że sam nic nie potrafisz wycisnąć z tępego łba, to żółć cię zalewa. I wtedy powstają takie "dzieła" jak to poniższe "do 23:42". Na więcej cìę nie stać proklemowski sprzedawczyku. Wìęc taplaj się w SWEJ żółci sam. Szkoda czasu na coś takiego ja ty. Z równym "powodzeniem" co z tobą można by prowadzić dyskusje z szympansem, który lubi tylko pluć i rzucać swoimi odchodami. Wìęc żegnam bez żalu...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~upadku35-tego ciąg dalszy 48 23 dni temuocena: 48% 

  "A jednak ktoś tego słucha. Nie każdy jest miłośnikiem tylko ryczącego, tłustego Zenusia M. z jego prostacką muzyczką deską polo, wprost z dyskotek w wiejskich remizach". To wpis niejakiego "~melomana rytmów trąbki, pompki i lewarka 35-tego" pod artykułem "Możdżer, Dudziak, Szcześniak. Tak się zapowiada 53. „Złota Tarka”! [JEST PROGRAM]". Tam z kolei krytykuje osoby, którym nie odpowiada taki repertuar, czyli odwrócenie ról pod własną tezę. Hipokryzja i obłuda na najwyższym poziomie. I taki osobnik chce z kimś "korespondować".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~śmiszne toto 47 23 dni temuocena: 48% 

  35-ty nie ma SWEGO ani żadnego partnera do rozmowy i szuka innych Czytelników do pokorespendowania .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do 23:42 46 23 dni temuocena: 46% 

  Trochę czasu zajęło, zanim "złapałeś" o co chodzi z numeracją wpisów. Lepiej późno, niż wcale. Nadal nie widzisz sarkazmu? Ja jednak myślę, że nadal będziesz próbował wychowywać i nauczać wszystkich na tych FORACH, bo to TWA pasja, samorealizacja i jedyny sposób, by gdziekolwiek zaistnieć w sposób żałośnie urągający wszelkim normom. Rozpaczliwie szukasz kogoś do "korespondowania"? Sam wystawiasz sobie laurkę gbura, chama, prostaka, egoisty, matoła, opluwacza... Nikt normalny nie będzie z Tobą polemizował, bo musiałby mieć TWE oderwane od rzeczywistości poglądy i popełniać samobójstwo intelektualne. Inaczej wylewasz jad i żółć setek obelg i wyzwisk. A na szczaw i mirabelki sam spadaj. Tam już czeka TWÓJ jurny Stefan. Nooo, do boju zeroemisyjny unijczyku!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~~szkoda klawiatury 45 23 dni temuocena: 52% 

  bo wyzwiska są tradycyjnie rozpaczliwym wołaniem o pomoc historyka 35-tego, który szuka kogoś do rozmowy. Głupszych od siebie raczej nie znajdzie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~szkoda klawiatury 44 23 dni temuocena: 51% 

  bo poniższe wyzwiska są tradycyjnie rozpaczliwym wołaniem o rozum.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~żegnaj tępy gleniu, spadaj na swój szczaw 43 23 dni temuocena: 41% 

  Do tępego barana niżej i z godz. 21.49 i . Po pierwsze-nie wiem co to jest jest" tępy gleń". Tak na ciebie mówi twoja rodzina? Wcale się nie dziwię, choć nadal nie wiem co to jest gleń, ale do ciebie jakoś pasuje.. Po drugie- chodziło o zupełnie inny wpis, który był oznaczony numerkiem 26, a teraz ma numerek 27. Generalnie chodzi o wpis - "ciebie ani świątek ani w piątek czytać się da" z godz. 19.40. Prawda że ciekawy? Stąd taka odpowiedź jaką otrzymałeś.PS. Muszę ci jednak coś wyznać. Nudzi już mnie niezmiernie korespondencja z tak tępym kołkiem jak ty. W sumie jesteś głupszy niż tzw. ustawa przewiduje. Szkoda czasu marnowanego na próby wychowania i nauczenia czegoś takiego egzemplarza głupola, opornego na wszelką racjonalną myśl jak ty głąbie. Więc żegnaj baranie. A teraz pytanie do innych Czytelników - ludzie, czy jest tu ktoś inteligentny i rozumny z kim można by ciekawie pokorespondować? Przecież z tym numerkowym tępym poniższym bęcwałem nie ma o czym. Głupie toto i prymitywne...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do glenia tępego poniżej 42 23 dni temuocena: 42% 

  od jutra od rana prezentacja postów 35-tego

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do głupiutkiego osiołka 41 23 dni temuocena: 3% 

  "To trzeba myśleć, bo to nie boli i zamawiać gwiazdy z wyprzedzeniem, bo to my podatnicy płacimy, a nie brać ich wtedy kiedy nikt ich nie chce." Tak wygląda post pod numerkiem 26, ale o 21:48. O to Ci chodziło, tępy gleniu?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~teraz nie będzie niczego... 40 23 dni temuocena: 44% 

  InfoIława, 28 października 2020, 20:41, Strajk Kobiet. Tam faktycznie był w szczytowej formie. To se ne wrati. A szkoda. Niezły z niego kabareciarz. Cała normalna Iława ma z niego ubaw.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zanurzenie 35 głową w dół 39 23 dni temuocena: 45% 

  35-ty w rozpaczy SWEJ bezsilny.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~donald z BND 38 23 dni temuocena: 44% 

  Uwaga! 35-ty się rozkręca. Teraz już nawet poucza lokalną społeczność i ICK, co jest chałturą, ryczywołem. Wie, że rozwiązano Kombi i że lider LP lubi eksponować SWE przymioty. Wszak, 35-ty to koneser męskich tyłów i kiszki stolcowej, co wielokrotnie udowadniał na wielu FORACH. Niedorostka Cymsa nie zna. Z góry zakłada, że to"wspaniały solista". 35-ty uzurpator decyduje kiedy należy słuchać muzyki. Czy w sobotę, czy w niedzielę, czy może innym dniu tygodnia. A kogóż widziałby na deskach naszego Amfiteatru? Pewnie jakiś tęczowy, rozebrany gender-band z Berlina albo Kijowa. Naoglądał się satanistów i dewiantów na postępowej, tolerancyjnej i nowoczesnej Jełrowizji. Żałosny, zakompleksiony, przestraszony i bezsilny w SWEJ pogardzie mały człowieczek.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~i co głupiutki osiołku? 37 23 dni temuocena: 40% 

  To przeczytaj niekumaty ośle co napisałeś we wpisie pod numerkiem 26. Więc może najpierw naucz się pisać z sensem, a dopiero później pyskuj?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a 35-ty niekumaty na feste? 36 23 dni temuocena: 41% 

  skoro się nie da czytać. to co czytać niedasizmus?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czytaj, czytaj, nie ustawaj... 35 23 dni temuocena: 33% 

  Skoro "ani "świątek ani w piątek czytać się da", to czytaj, czytaj ile do pustego łba ci wlezie. Może choć trochę zmądrzejesz. Choć to raczej płonne nadzieje...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bez różnicy 34 23 dni temuocena: 57% 

  ciebie ani świątek ani w piątek czytać się da

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Cała prawda 33 23 dni temuocena: 55% 

  To trzeba myśleć, bo to nie boli i zamawiać gwiazdy z wyprzedzeniem, bo to my podatnicy płacimy, a nie brać ich wtedy kiedy nikt ich nie chce

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~arletacz23 32 24 dni temuocena: 33% 

  Dni ilawy ale nie dla ilawian !!!Wlodarze wola przyjezdnych maja pewnie wiecej kasy!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kolega 31 24 dni temuocena: 67% 

  Lidzia się odkleiła. Chyba emerytom i rencistom jest obojętne czy niedziela czy sobota. Bo zapier...... W poniedziałek od 6 raczej nie jest to lotto

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec 30 24 dni temuocena: 89% 

  Narzekacie, narzekacie a później i tak go wybierzecie bo bezpartyjny

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Fikuś 29 23 dni temuocena: 33% 

  Tak jest! Głąbom kapuścianym nic nie szkodzi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 28 24 dni temuocena: 18% 

  Żenujący jest poziom tej dyskusji i tych komentarzy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Żenuła 27 24 dni temuocena: 65% 

  A mnie żenuje poziom argumentów Pani dyrektor, każdy wie, że chodzi o pieniądze i nawet można, to zrozumieć, a słyszymy drugi rok z rzędu, że to wina mieszkańców, ponieważ, to oni wybrali artystę. Żenująca jest też propozycja majowych wydarzeń w tym mieście.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a gdyby tak 26 24 dni temuocena: 54% 

  podziękować całemu ICK i burmistrzowi za tytaniczną pracę ............ to świat się nie zawali,,,,, Nawet jeżeli radni pobierający dietki gdzieś wybędą , to świat będzie istniał dalej, bo nie ma niezastąpionych . KROPKA

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~yoda 25 24 dni temuocena: 57% 

  To Już się dzieje! Iława inspiruje! Łączy nas Iława! Nie zapominajcie o tym.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Magda 24 24 dni temuocena: 100% 

  nie wiem o co wam chodzi z tym narzekaniem burmistrz jest zadowolony

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~magdalena 23 24 dni temuocena: 45% 

  dni ilawy w sobote . Tak przy okazji to w ilawie w weekendy nic sie nie dzieje.Wtakiej Ostrodzie ,Lubawie potrafia cos zorganizowac i w okolicach ilawy .Trzeba kogos kto potrafi zorganizowac zaprosic zespoly ,artystow . w amfiteatrze brak dachu tyle lat .nie potrafia w tej ilawie albo niechce sie majato w d.....e.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ol 22 23 dni temuocena: 83% 

  Wyprowadź się do Lubawy nikt tu cię nie trzyma!!I nie przynoś wstydu Mądra decyzją władz Brawo Burmistrz Brawo Ko&PO !

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec 21 23 dni temuocena: 55% 

  Proszę podziękować Panu Burmistrzowi i jego Dyrektorce ICK. Ktoś gdzieś napisał w kampanii,że to kuzynka? Jego? Jego żony? Czy to prawda, nie wiem, może ktoś się odezwie, kto wie. Najbardziej trzeba podziękować mieszkańcom, że kolejny raz zafundowali to Iławie. Gdzie te imprezy w parku? Gdzie te koncerty, występy, niedziele?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ok 20 24 dni temuocena: 50% 

  Dlaczego wstęp na dni naszego miasta jest płatny?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jaki pan taki kram 19 23 dni temuocena: 56% 

  bo Miasto pinięndzy nie ma na nic , tylko długi. Jedynie są śladowe piniążki na wizualizacje i maksymalną w/g ustawy gażę dla burmistrza.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ok 18 23 dni temuocena: 100% 

  Bo stać nas Mieszkańców aby za niego zapłacić jak sama impreza mówi Dni Iławy czyli dni Mieszkańców Iławy .Bardzo dobra decyzja po co robić długi jak można od haczyk imprezę na plus.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tomasz 17 24 dni temuocena: 75% 

  Przecież przewodniczący mówił, była inflacja i burmistrzowi trzeba podnieść pensję.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Icka 16 24 dni temuocena: 62% 

  I cyk. Kolejny powód do referendum. Działania wbrew oczekiwaniom mieszkańców.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stop Hejt 15 23 dni temuocena: 83% 

  Buhhhhhaaaaa

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 14 24 dni temuocena: 75% 

  Bo w niedziele wykonawcy, podwykonawcy mniej biorą kasy! Dlatego! A nasze centrum kultury i sportu nie kwapi się do tego, aby pozyskiwać firmy, które by chciały wyłożyć kasę na imprezy, bo to już za dużo pracy i głupio prosić. Tylko tyle ile do staniemy z miasta to na tyle imprez starczy. A można mieć budżet na impreze, poszukać sponsora i wydać tylko pół, za które można zrobić kolejną impreze! No ale po co?! Czy ja zrobie tylko, czy więcej imprez to i tak tyle samo zarobie... W sporcie imprez jest z roku na rok mniej ,chyba że ktoś kto się zgłosi coś zorganizować to zrobi wszystko za panów tam siedzących. Kultura - jak wyżej! Może ktoś wreszcie pchnie tych ludzi do większego zaangażowania w swoją prace!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stop Hejt 13 23 dni temuocena: 83% 

  Jak ty się nie pchniesz sam do roboty dla przykładu to Polski z takim myśleniem nie zbudujesz proponuję zacząć od siebie wtedy wytykaj błędy innym...!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jeleń 12 24 dni temuocena: 81% 

  prościej sponsorować obcych tak jak olsztyńskie indyki

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~telewizja TVN 11 24 dni temuocena: 67% 

  IKC to ok. 25 etatów.....? a zarobki szefowej to.....?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Oj, jaki pech! 10 24 dni temuocena: 79% 

  Może na jakieś szkolenie Pani pojedzie z bukowania artystów na sobotę?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~działacz 9 24 dni temuocena: 62% 

  bukowanie artystów w duchu empatycznym

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Urubura 8 24 dni temuocena: 79% 

  Trzeba oszczędzać na extra pensje

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ol 7 23 dni temu

  Kik - pudło. Ja niskiej nie mam pensji, bo tam nie pracuje. Wiem, jakie są w ick zarobki i nie zaprzeczysz, że są one niskie. Nie potrafisz odróżnić prawdziwej informacji, od fermętu i "płakania", to wróć do szkoły

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kik 6 23 dni temuocena: 18% 

  Jak pensje masz za niskie nikt cię tam nie trzyma idź pokaż że można więcej i przestaje płakać i siać fermęt!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Urubura 5 24 dni temuocena: 60% 

  ~Ol, nie chodziło o pensje w pracowników w domu kultury :-)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pesum 13 godzin / tydzień 4 24 dni temuocena: 56% 

  w może lepsze płace są w Biedronce, a prawie na pewno przy miotełce w szkole, gdzie sprzątaczki zarabiają więcej od nauczycieli

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ol 3 24 dni temuocena: 59% 

  Nie wiesz, to się nie wypowiadaj. Akurat pensje w ick są żenujące...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3072 sekundy