REKLAMApluszak
REKLAMAinkubator
Arkadiusz Godlewski (Osa Ząbrowo) zagra w mistrzostwach świata lekarzy!

Arkadiusz Godlewski (Osa Ząbrowo) zagra w mistrzostwach świata lekarzy! (Fot. archiwum zawodnika)

To będzie prawdopodobnie turniej życia dla Arkadiusza Godlewskiego. Prawy obrońca Osy Ząbrowo (A klasa), pracujący na co dzień na oddziale ortopedycznym iławskiego szpitala, otrzymał powołanie do kadry narodowej na mistrzostwa świata lekarzy!

Mistrzostwa świata lekarzy odbędą się w Australii w dniach 20-27 lipca tego roku. Turniej zostanie rozegrany w mieście Sunshine Coast (stan Queensland), na samym wybrzeżu Oceanu Spokojnego.

- Wylot do Australii mamy zaplanowany na najbliższą niedzielę 14 lipca. Przez tydzień będziemy się aklimatyzować do nowych warunków

- mówi nam Arek, z którym rozmawialiśmy dzisiaj.

O wczorajszym powołaniu i wylocie swojego zawodnika na Antypody poinformowała już Osa Ząbrowo, w której Godlewski gra od początku rundy wiosennej sezonu 2023/24. Przypomnijmy – drużyna z gminy Iława rywalizuje w grupie 4 warmińsko-mazurskiej A klasy.

- Dobrych wieści ciąg dalszy!

Nasz zawodnik Arkadiusz Godlewski został powołany do Reprezentacji Polski lekarzy w piłce nożnej i już za parę dni wylatuje z kadrą na Mistrzostwa Świata lekarzy do Australii!!

Arek, gratulujemy! Jesteśmy z Ciebie dumni i nie wracaj bez medalu!

Jednocześnie zachęcamy Was do śledzenia poczynań Arka i całej kadry na ich profilu na Facebooku

- czytamy w social mediach Osy.

Arek gra na prawej obronie. Wcześniej, w trakcie studiów medycznych w Białymstoku i po nich, reprezentował barwy zespołu OIL Białystok. W Ząbrowie mieszka od dwóch lat, pracuje na oddziale ortopedycznym szpitala powiatowego przy ul. Andersa w Iławie.

Na profilu Facebookowym „Reprezentacja Polski Lekarzy -Polski Związek Piłki Nożnej Lekarzy” pojawiła się już lista powołanych zawodników wraz z ich opisem. O Godlewskim czytamy:

- Boiskowy pitbull, nie obawiający się żadnego rywala, agresywny i skuteczny w odbiorze z bardzo dobrymi walorami ofensywnymi. Kolejny z debiutujących zawodników w Reprezentacji na turnieju WMFC, pomimo wielu już zdobytych medali z OIL Białystok na turniejach krajowych oraz medigames.

Jak już wspomnieliśmy, w niedzielę Arek wyleci na WMFC 2024.

- Życzcie nam powodzenia. Przy okazji, zachęcam do wspierania naszego klubu, Osy Ząbrowo. My już mocno działamy na jej rzecz i zapraszamy kolejne osoby

- mówi na koniec Godlewski.

Sport

zico

kontakt@infoilawa.pl

TEMATY sport
REKLAMANAJLAK
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4291 sekundy