REKLAMApluszak
REKLAMAinkubator
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 lipca 2024, 09:51 komentarzy 3
Jan Kryszkiewicz z odznaką

Jan Kryszkiewicz z odznaką "Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu".

Jan Kryszkiewicz, komendant zmiany SOK w Iławie, oddał już ponad 75 litrów krwi!

Funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei z Iławy, komendant zmiany Jan Kryszkiewicz otrzymał odznakę "Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu". Funkcjonariusz SOK oddał już 76 litrów krwi! Krwiodawstwo jest dla niego codziennością - robi to regularnie już od ponad 40 lat.

Dokładnie 42 lata – tyle już czasu Jan Kryszkiewicz, na co dzień pracownik Straży Ochrony Kolei w Iławie, jest honorowym dawcą krwi. Za swoje poświęcenie otrzymał odznakę „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. Nadaje ją Minister Zdrowia w uznaniu wybitnych zasług na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywnej działalności w ruchu honorowego krwiodawstwa. Komendant zmiany SOK przekazał aż 76 litrów tego niezastąpionego płynu.

Doceniamy i gratulujemy wyróżnienia!

SOK/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
Swojak

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Kasia 3 7 dni temuocena: 100% 

  Ogromne gratulacje ,dużo zdrowia i siły w dalszym oddawaniu P. Janie!!! Oby takich osób więcej!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tomi 2 7 dni temuocena: 22% 

  Ale gwiazdor. Żona pewnie dumna , ale obciach z tymi przechwałkami , pomaganie jest super ale nie trzeba się z tym tak obnosić, po co to , wyższej emerytury i tak nie będzie .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wypad 1 7 dni temuocena: 83% 

  Gowno się znasz pajacu. Myślisz że ktoś kto pomaga regularnie przez 42 lata robił to żeby napisali o nim w gazecie, albo dla szpanu?!!! Walnij się w ten zakuty łeb. Człowiek pomógł nie jednej ani dziecięciu osobom oddając dla nich krew. Jestem dumny ze mamy takich ludzi co pomagają bo mogą i chcą, pełen szacunek, kłaniam się nisko. A ty komentujący pajacu komu pomogłeś bez interesu ??? Ja wiem, ty tylko bierzesz i zadasz no ci się należy, obyś kiedyś prosił o krew

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4198 sekundy