REKLAMApluszak
REKLAMAPluszak
REKLAMABS Iława 2026
II Iławska Spartakiada Seniorów
adresIława, Niepodległości 11B
termin2026-06-11termin 10:00
terminWstęp wolny

11 czerwca 2026 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie odbędzie się II Iławska Spartakiada Seniorów – wydarzenie łączące aktywność fizyczną, integrację i dobrą zabawę dla mieszkańców 60+.

Wydarzenie skierowane jest do osób powyżej 60. roku życia, które chcą aktywnie spędzić czas i sprawdzić się w lekkich konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Organizatorzy przygotowali sześć konkurencji oraz quiz wiedzy o Iławie.

Zawody odbędą się 11 czerwca 2026 r. (czwartek) w godzinach 10:00–13:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie.

Drużyny liczą po sześć osób i muszą być mieszane płciowo. Na uczestników czekają puchary dla najlepszych zespołów, ale – jak podkreślają organizatorzy – najważniejsza jest wspólna aktywność i integracja.

 

REKLAMAMRÓWKA
REKLAMANAJLAK
do góry strony