Dwóch mężczyzn zaginęło na Jezioraku. Ich łódź miała uszkodzony silnik i połamane wiosła, a w telefonach wyczerpały się baterie
30 października 2017
Komentarzy 1
Zgłoszenie o zaginięciu na Jezioraku dwóch mężczyzn, których widziano na łodzi, postawiło wczoraj (29 października) na nogi lokalne służby ratunkowe. Wędkarze, odnalezieni na wyspie, zostali ewakuowani na brzeg w Siemianach. Ratownicy apelują, by ze względu na panującą, wyjątkowo niesprzyjającą pogodę, planowane wyprawy na jezioro odłożyć i
KOMENTARZE
~ Kris
Dziwnym trafem znów ktoś umiera po przejęciu przez ratowników. do: Tragedia nad jeziorem między Suszem a Prabutami. 24-latek zmarł mimo dramatycznej walki o jego życie
~ Iławiak
Bo bydło powinno stać w oborze , przywiązane , myślę że nie wytrzyma do końca wakacji , do: Nowa wakacyjna atrakcja na „dzikiej” plaży w Iławie. Są pierwsze problemy – wskazują mieszkańcy
~ Arek
Bydło nic uszanować nie potrafi ! do: Nowa wakacyjna atrakcja na „dzikiej” plaży w Iławie. Są pierwsze problemy – wskazują mieszkańcy
~ MA
Świetna organizacja??? Ludzie... Zawodnicy koło sklepu Lewiatan musieli się chusteczkami myć i do: 35 lat triathlonu w Suszu! ZOBACZ RELACJĘ z pierwszego dnia jubileuszowych zawodów