REKLAMAReporter
REKLAMASKOK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 stycznia 2022, 12:10 komentarzy 3

(Fot. Archiwum własne.)

2021 już za nami. Zestawienie 10 najchętniej czytanych artykułów z portalu www.infoilawa.pl to nietypowy sposób na jego podsumowanie.


Co w tym starym, 2021 roku wzbudziło największe zainteresowanie lokalnych internautów? Wybraliśmy 10 publikacji, które cieszyły się rekordowymi liczbami wyświetleń.


1. Ponad 100 tysięcy przeczytań: Aktor Cezary Pazura pokazał swoją posiadłość niedaleko Iławy [ZOBACZ WIDEO].

Niekwestionowany hit ostatniego roku to artykuł o... posiadłości w powiecie iławskim należącej do znanego aktora Cezarego Pazury. Nieruchomość, nazwana "Warmia House", położona jest w miejscowości Wielowieś w gminie Zalewo, nad jeziorem Jaśkowskim. To nie tylko przytulny dom, także obszerna działka, ogród i bezpośredni dostęp do jeziora. Aktor po raz pierwszy pokazał ją w materiale wideo z 2021 roku.

2. Ponad 70 tysięcy przeczytań. Cztery radiowozy zderzyły się na DK15, są poszkodowani policjanci! [ZOBACZ WIDEO].

Nietypowe zdarzenie drogowe, do jakiego doszło w maju Brzoziu Lubawskim (gm. Kurzętnik), na odcinku DK15 za Nowym Miastem Lubawskim w kierunku Brodnicy, zaskoczyło wielu internautów. W zdarzeniu wzięły udział cztery radiowozy, a na miejsce zadysponowano aż 5 zespołów ratownictwa medycznego i osiem zastępów straży. Radiowozy, które wzięły udział w tym zdarzeniu, nie pochodziły z nowomiejskiej jednostki policji, lecz jedynie w ramach działań służbowych przejeżdżały przez ten powiat.

3. Ponad 60 tysięcy przeczytań. Morderstwo w Suszu! 55-latek zabity siekierą.

Tragedia w Suszu, gdzie we wrześniu brat zamordował brata, uderzając go siekierą w głowę. Mężczyzna, który zginął tą tragiczną śmiercią, miał 55 lat; były druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Suszu był żegnany z ogromnym żalem.

4. Ponad 60 tysięcy przeczytań. Gwałtowna burza uderzyła w Iławę! Na Jezioraku - szkwał [ZDJĘCIA I NAGRANIA].

Kilkanaście minut wystarczyło, aby pochmurna, ale spokojna pogoda przeobraziła się w burzowy armagedon! Tak było w połowie lipca w Iławie, kiedy to w miasto uderzyła gwałtowna burza. Ulewny deszcz błyskawicznie podtopił wówczas lokalne parkingi.

5. Ponad 50 tysięcy przeczytań. Tragiczna szarpanina kierowców na „szesnastce”. 59-latek zginął pod kołami, 22-latek pod wpływem marihuany! [AKTUALIZACJA].

Jesienią niecodzienna tragedia rozegrała się na drodze krajowej nr 16 pod Iławą. Mężczyzna zginął pod kołami samochodu - miał go popchnąć drugi kierowca, który usłyszał zarzut zabójstwa. Obaj mężczyźni wysiedli ze swoich pojazdów na jezdnię, aby wyjaśniać drogowe nieporozumienie.

6. Ponad 50 tysięcy przeczytań. Iława. Będzie McDonald's w mieście. Wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na budowę.

Dużym zainteresowaniem cieszą się kolejne aktualności dotyczące planowanej w Iławie budowy restauracji szybkiej obsługi legendarnej amerykańskiej sieci. Przełomowy był czerwiec, kiedy to wpłynął wniosek inwestora o wydanie pozwolenia na budowę.

7. Ponad 50 tysięcy przeczytań. Zginął ojciec, dwoje dzieci zostało rannych! Tragedia rozegrała się na drodze w powiecie iławskim.

To zdarzenie z grudnia. W wyniku wypadku, do jakiego doszło w Bajdach (gm. Zalewo), gdzie osobowy ford uderzył w dwa drzewa, zginął mężczyzna w średnim wieku, mąż i ojciec. Podróżował z rodziną: żoną i trojgiem dzieci.

8. 40 tysięcy przeczytań. Wyłowili zatopione sejfy „agrogangu”. To grupa, w której działali mieszkańcy Susza i okolic [ZDJĘCIA; WIDEO].

Topili pochodzące z włamań sejfy w akwenach wodnych - tak działali członkowie "agrogangu", od kilkunastu lat parającego się włamaniami i okradaniem hurtowni i gospodarstw rolnych, a także bankomatów, sklepów i prywatnych domów. Grupa, w której działali m.in. mieszkańcy Susza i okolic, została rozbita przez policyjną specgrupę w maju 2020 roku, ale śledztwo w tej sprawie przyniosło sensacyjne odkrycie.

9. 40 tysięcy przeczytań. Tragiczna śmierć 24-latka. Nie żyje Tomasz Kaszlewicz - były zawodnik Jezioraka Iława.

Śp. Tomasz Kaszlewicz, były zawodnik Jezioraka Iława, zmarł śmiercią tragiczną 20 maja, mając zaledwie 24 lata. W iławskiej drużynie występował w juniorach, a także w B-klasie, A-klasie i w lidze okręgowej. "Tomka zapamiętamy jako dobrego i uśmiechniętego człowieka. Jako osobę, która przekazywała pozytywne emocje, zawodnika, który daje z siebie sto procent", napisali o nim koledzy. Z zawodu był kucharzem. Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie wielokrotnie był z niego dumny, gdy reprezentował szkołę w konkursach, nawet na arenie ogólnopolskiej. 

Jeden z najbardziej znanych detektywów w kraju, Krzysztof Rutkowski, w ubiegłym roku wyjaśniał w naszym regionie kilka głośnych spraw. 10 tysięcy euro - w takiej wysokości była wyznaczona przez niego nagroda za wskazanie sprawców zuchwałej sylwestrowej kradzieży dokonanej w Łąkach Bratiańskich pod Nowym Miastem Lubawskim.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMASadek

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Autochton 3 4 miesiące temuocena: 100% 

  A co mieliśmy klikać? nowe inwestycje, pomysły burmistrza? ratusza? pchające Iławę do przodu? Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych?, rozwijanie projektów kulturalnych? Wszystko zwinięte, nic się nie dzieje, marazm totalny, pandemia nie jest absolutnie usprawiedliwieniem na grzech zaniechania. Kadencja zarówno Zarządu Miasta jak i Rady jest nie do zaakceptowania, jej znakiem szczególnym niech będą ruiny spalonego młyna przy DK 16, taka to wizytówka Iławy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Uj 2 4 miesiące temuocena: 89% 

  Redakcja kłamie a gdzie domi...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marcin 1 4 miesiące temuocena: 92% 

  Droga redakcjo, jak wyłączacie sekcję komentarzy, to wyłączajcie również informację o ich liczbie pod tytułem artykułu. Bo to trochę bezsens, artykuł wisi, informacja o liczbie komentarzy również, a sekcji nie ma

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4422 sekundy