ZDZ
REKLAMAAkademia

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 lutego 2024, 14:08 komentarzy 7
Iławianin Jakub Pączkowski w trakcie zawodów strongmanów

Iławianin Jakub Pączkowski w trakcie zawodów strongmanów (Fot. archiwum Jakuba Pączkowskiego)

Nie tak dawno pisaliśmy o nim w kontekście przygody aktorskiej, jednak iławianin Jakub Pączkowski to przede wszystkim sportowiec. Zawodnik uprawiający w przeszłości trójbój siłowy, a obecnie startujący w zawodach strongmanów, zbiera właśnie środki na starty w sezonie 2024 na arenie międzynarodowej.

Zdobycie Karty Pro federacji XPC; 2. miejsce w rywalizacji seniorów w mistrzostwach Europy federacji XPC do 82.5 kg; 3. miejsce mistrzostw Europy XPC do 90 kg (tu także w kat. senior); multimedalista mistrzostw Polski w kat. junior oraz senior federacji XPC, WPC oraz GPC – to największe osiągnięcia Jakuba Pączkowskiego na niwie startów w zawodach trójboju siłowego.

Do tego dochodzą sukcesy już osiągnięte w rywalizacji strongmanów. W tamtym roku iławianin startował w 8. zawodach Pucharu Polski, podczas których wywalczył dwa miejsca na podium: 2. miejsce w Międzyrzeczu Podlaskim i 3. miejsce w Górze Kalwarii.

Jakub Pączkowski podczas startów w zawodach strongmanów - zobacz zdjęcia (fot. archiwum zawodnika)

Ilość zdjęć 11

Cały czas piszemy o tym samym Kubie Pączkowskim, o którym mowa była w jednym z naszych poprzednich artykułów: Iławianin wystąpi w dwóch serialach! Wiemy, kogo zagra Jakub Pączkowski

Tak, tak – popularny „Pączek” to sportowiec i jednocześnie aktor-epizdodysta!

Obecnie Kuba przygotowuje się do sezonu startowego 2024.

- Witam czytelników portalu Info Iława. Powoli zbliża się sezon startowy w sporcie, w którym dopiero drugi rok z większym przygotowaniem powoli stawiam swoje kroki. Planuję w tym roku starty głównie za granicą, które pochłoną na pewno niemałe koszty

– zauważa Pączkowski.

- W związku z tym chciałbym zaprosić do współpracy firmy oraz osoby prywatne, które chciałyby wesprzeć mnie w przygotowaniach do poniższych imprez: 12.05.2024 - Strongman Battles Nijmegen w Holandii; 21.06.2024 - Ultimate Championship Fulda w Niemczech oraz 08.2024 – tu ponownie Strongman Battles Nijmegen. Wszystkie starty będą w kategorii do 90 kg. Nie wykluczam także startów w Polsce

– wymienia iławianin.

- Zapraszam zatem do współpracy. Firmy oraz osoby prywatne mogą kontaktować się ze mną dzwoniąc pod numer telefonu 660 277 652 lub poprzez mojego Facebooka: Jakub Pączkowski. Stwórz pozytywny wizerunek swojej firmy poprzez wspieranie sportu! - dodaje „Pączek”.

Sport

zico

kontakt@infoilawa.pl

TEMATY sport
REKLAMAgeodeta
Swojak

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Volff 7 4 miesiące temuocena: 67% 

  Wszystko ok zacny cel sport trzeba wspierać ale ten gość do tej dyscypliny jest poprostu za mały nie ma szans na wygrane z top strongman nawet w swojej kategorii strata kasy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ddd 6 4 miesiące temuocena: 33% 

  Pewnie Ty ten biedny jesteś i byś chciał kasę. Weź się za robotę, pokaż co potrafisz to może znajdziesz sponsora, a nie innym zazdrościsz.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wolo 5 4 miesiące temuocena: 50% 

  Popłacz się jeszcze, mamusia otrze łzy, tatuś da kasę. Zazdrościć mam czego? Niskiego wzrostu?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~S.....S 4 4 miesiące temuocena: 50% 

  Jest MOC !!! - Powodzenia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wolo 3 4 miesiące temuocena: 80% 

  Przecież jego rodzice bardzo dobrze zarabiają, tatuś jest postawiony bardzo wysoko w Animex, zarabia dzisiątki tysięcy miesięcznie.Chcecie coś przekazać to poszukajcie naprawdę potrzebujących.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gocha 2 4 miesiące temuocena: 83% 

  A weź wyginaj.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jajcarz 1 4 miesiące temuocena: 17% 

  Kogoś chyba tyłek boli

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.7323 sekundy