REKLAMAPluszak
REKLAMAOlszta

"Trzy pokolenia na jednym ujęciu, trzy pokolenia niekończącej się, bezwarunkowej MIŁOŚCI". Ania ze Szwarcenowa na zdjęciu ze swoją mamą i córką.

Cały czas trwa konkurs naszego portalu z okazji Dnia Mamy. Dzisiaj zgłoszenie Anny ze Szwarcenowa, dedykowane Mamie Elżbiecie...

Trzy pokolenia na jednym ujęciu, trzy pokolenia niekończącej się, bezwarunkowej MIŁOŚCI.

Kocham Cię mamusiu, za wszystko i za nic, za to, że po prostu jesteś. Zawsze kiedy Cię potrzebuję, jesteś obok. Nawet w dorosłym życiu trzymasz mnie za rękę, kiedy tego potrzebuję. Nawet w tak ciężkiej sytuacji jak moja choroba nowotworowa, dodajesz mi sił każdego dnia, mimo iż samej jest Ci ciężko. 

Jesteś na moje każde "zawołanie", choć wychowałaś już dzieci i powinnaś teraz mieć czas tylko dla siebie. Zamiast tego opiekujesz się mną, pomagasz zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuję. Możemy nie zgadzać się w wielu rzeczach, ale wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć. 

Błogosławieństwem jest mieć taką rodzinę. 

Za to wszystko i za wiele więcej kocham, lubię, szanuję - teraz i zawsze. 

Życzę Ci tylko i aż zdrowia, bo cała reszta przy tym to nic.

Anna

Nadeślij swoje zgłoszenie konkursowe! Masz szansę zdobyć dla swojej Mamy pakiet bardzo atrakcyjnych i kobiecych nagród z okazji nadchodzącego Dnia Matki, w tym voucher na zabieg pielęgnacyjny w Fabryce Urody oraz voucher na masaż w Strefie relaxu w Iławie. Po więcej informacji i zasady zgłoszeń zapraszamy tutaj.Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.4033 sekundy